Archiv

Rok: 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2015


Daniel Schwarz se zúčastnil debaty Hospodářských novin na téma umělé inteligence

12. 7. 2023

O možnostech, vývoji a využití umělé inteligence ve zdravotnické praxi i dalších oborech hovořil Daniel Schwarz v debatě Hospodářských novin společně s dalšími diskutujícími Janem Dolejšem a Boleslavem Buzkem a redaktorem Markem Milerem.

Reflexe inspirativní výroční konference CZECRIN

27. 6. 2023

Minulý týden se Daniel Schwarz zúčastnil CZECRIN výroční konference, která se konala v Nemocnici u Sv. Anny v Brně. Velmi ho zde zaujalo interaktivní zasedání věnované CTIS, odborně zprostředkované členy etických komisí z různých institucí a také diskuse kolem decentralizovaných klinických studií.

CLINICAL DATA MANAGEMENT: best practices presents Luke Woodham

2. 6. 2023

In this episode, Luke Woodham, a computer scientist at St. George's, University of London's Center for Technology and Education, compares healthcare data with data for healthcare education. 

Petr Brabec a Daniel Schwarz převzali ocenění na Business Research Forum 2023

31. 5. 2023

Téměř 10 let jsme spin-off Masarykovy univerzity Brno a jsme hrdí na to, že jsme na trhu uznáváni jako dobře zavedená společnost poskytující CRO služby a Data Management.

Petr Brabec a Daniel Schwarz převzali ocenění na Business Research Forum 2023. Děkujeme všem, kteří nás na této cestě podpořili a těšíme se na pokračování partnerství s Masarykovou univerzitou i v dalších letech.

TREAT-NMD CONFERENCE

24. 2. 2023

Za "neurologickými registry" na 7. mezinárodní konferenci TREAT-NMD se do kanadského Vancouveru vydaly kolegyně Marika Chrápavá a Lenka Mokrá.

TREAT-NMD CONFERENCE se konala ve dnech 7. – 9. prosince 2022 v kanadském Vancouveru


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.