Archiv

Rok: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2015


Budujeme tým, budujeme si budoucnost

16. 9. 2022

Propocená trička, procvičené mozkové závity, svlažená hrdla, nakrmené pupky a ohněm načichlé svršky. Tak by se dal popsat náš hromadný výlet na Vysočinu.

Pomáhat je lidské

15. 9. 2022

Trávník posekaný, živý plot zastřižený, dřevěný plot natřený, jiný dřevěný plot zdemolovaný, bouda natřená, chodník odplevelený, buchty snězené = na mozoly, svaly i špíčky zaděláno...

Kdo došel nejdál v létě 2022

7. 9. 2022

Polovina našich zaměstnanců se zúčastnila soutěže „Kdo dojde nejdál v létě 2022” o nejvíce kroků za červenec a srpen. Gralujume výhercům - Hance Novákové, Veronice Hermanové a Davidovi Kudláčkovi, kteří překovali 1 000 000 kroků!

Záříme a jsme zapálení pod značkou SPARK

15. 8. 2022

Vzděláváme se i vzděláváme ostatní. A třeba v rámci programu SPARK ze Standfordské univerzity.

OdsKočte si s Kočou k tématu EDC systémů a správy dat, ten odskok za to stojí

1. 8. 2022

Ostřílený principál týmů správců dat i zkušený správce dat s vhledem do správy klinických projektů, potřeb EDC systému a čistoty dat Jaroslav Koča ví, jak EDC systémy přispívají ke kvalitě dat.

Nepřitvrzujeme, ale změkčujeme. Anebo je to naopak? Slyš náš nový podcast

1. 7. 2022

Měkké techniky a mezioborová komunikace – oblast přirozená a jednoduchá (=měkká) nebo naopak úkol komplikovaný, který klade vyšší nároky (=těžký)?  O tom a mnohém dalším s Tomášem Machulkou – na přetřes přijde i obrat „kriminální detektiv“????.

I5: Integrace a Integrita v Interview s Inspirativním Informatikem

1. 6. 2022

Informatik, inspirátor, integrátor a intelektuál Richard Hůlek je inovativní a pracuje v interesantním oblasti enviromentální informatiky s přesahem do otázek životní prostředí a lidského zdraví. 

 

Statistika nuda je, má však cenné údaje

13. 5. 2022

… anebo že by to bylo jinak?

Další dávka zkušeností klinické správy dat s Antoinem Pironetem

2. 5. 2022

Chcete vědět co je to „electronic medicational adherence system“? Chcete vědět, jak se analyzují data ohledně dodržování léků a co z těchto dat plyne? A taky co to vypovídá o chování pacientů:

Tester EDC systému

1. 2. 2022

Hledáš přátelské prostředí menšího vývojářského týmu, jsi technicky orientovaný typ, pečlivý a láká tě být součástí projektu, na který můžeš být opravdu pyšný? Přidej se k nám, právě hledáme posilu do našeho týmu.

Vyvíjíme vlastní EDC systém zaměřený pro sběr klinických dat. Spolupracujeme s významnými experty v celosvětovém měřítku, kterým dodáváme „zdravá data“, jež často rozhodují i o tom, jaké novinky se uplatní v nových léčebných postupech.

Datový specialista / Data Specialist

5. 1. 2022

Máte zkušenosti v oblasti databází (SQL), základů JavaScriptu a přehled v informačních technologiích? Láká Vás oblast medicíny, máte vystudovanou vysokou školu a vaše angličtina je na úrovni B2? Jste týmový hráč s pozitivním vztahem ke standardizaci postupů a řízení kvality? Pak jste přesně takoví, jaké hledáme k rozšíření našeho týmu.


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.