Analytik dat (Biostatistik) senior

27. 6. 2024

Máte zkušenosti s hodnocením klinických studií z pohledu biostatistika? Víte, co je statistický plán analýzy a máte zkušenost s jeho vytvořením? Láká Vás oblast medicíny, máte vystudovanou vysokou školu a Vaše angličtina je na úrovni alespoň B2? Jste týmový hráč s pozitivním vztahem ke standardizaci postupů a řízení kvality? Pak jste takový/á, koho hledáme k rozšíření našeho týmu. 

Získali jsme skvělé druhé místo v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2024!

31. 5. 2024

Máme obrovskou radost, že jsme v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2024 získali fantastické druhé místo!
Naše úsilí o rovné příležitosti a slaďování osobního a pracovního života se vyplatilo a bylo oceněno mezi mnoha skvělými firmami.

Jak na agilní HR

24. 5. 2024

Agilní leadership a síla mezi týmové spolupráce je hlavním tématem 5. ročníku konference inAgile. Na konferenci vystoupí naše kolegyně Lenka Volfová s workshopem Jak na agilní HR přes user stories, jak agilně inovovat i v personální oblasti. Konferenci pořádá Edutrea s.r.o. ve dnech 18.-19. června 2024.

Michal Svoboda vystoupil na konferenci  Spasticity Academy

24. 5. 2024

Podělil se o výsledky, které získal z rozsáhlé analýzy dat shromážděných v reálných klinických podmínkách.

Nový registr RoRis aneb rozštěpy nás nerozštěpí

24. 5. 2024

Hlavním cílem nového registru pod správou IBA je zjistit přítomnost rizikových faktorů, které mohou zapříčinit vznik rozštěpové vady obličeje dítěte.

Institut biostatistiky a analýz s.r.o. oslavil desetiletí excelence v datové analýze

30. 4. 2024

Institut biostatistiky a analýz s.r.o. (IBA) – spinoff Masarykovy univerzity – oslavil 30. 4. 2024 desetiletí svého působení v oblasti managementu klinických dat a datové vědy.

The 3rd Conference on Clinical Studies with Medical Devices and IVDs (CSMD2024)

12. 4. 2024

Marika Chrápavá se stane jednou z hlavních řečnic na prestižní The 3rd Conference on Clinical Studies with Medical Devices and IVDs (CSMD2024) 

IBA ve Fokusu Václava Moravce

21. 2. 2024

Účast v televizním pořadu Fokus Václava Moravce zaměřeného na "hranice medicíny" představila Institut biostatistiky a analýz jako významného hráče na poli inovativního využití umělé inteligence v medicíně.

Protikladům navzdory

14. 4. 2022

Byl jednou jeden zaneprázdněný doktorský, byla jednou jedna nejistá farmaceutická poradkyně. On se jmenoval Alfred, ona se jmenovala Ella. On byl sportovec tělem i duší, ona intelektuální knihomolka. Jak už asi tušíte, neměli toho moc společného, byť oběma leželo na srdci blaho pacientů, dokud … nepřišlo na přetřes téma VP. VP znamenalo zlom. Pro ně i pro mladou generací (budoucích) doktorů.

A zase jeden Alexander…

1. 4. 2022

Po Alexanderovi Schachtovi je tady zase jeden Alexander, tentokrát Krannich, a taky nový díl našeho podcastu. Tentokrát o medicínských datech a umělé inteligenci.

Laďte náš podcast, vyšel druhý díl

8. 3. 2022

Druhý díl podcast série s Alexanderem Schachtem na téma The Effective Statistician je tady. Ještě teplý, ještě se z něj kouří, jako z dobře upečeného chleba.

Archiv

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.