Získali jsme skvělé druhé místo v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2024!

Máme obrovskou radost, že jsme v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2024 získali fantastické druhé místo!
Naše úsilí o rovné příležitosti a slaďování osobního a pracovního života se vyplatilo a bylo oceněno mezi mnoha skvělými firmami.


Soutěž letos přilákala firmy s více než 15 000 zaměstnanci. V konkurenci těch nejlepších jsme se umístili na druhém místě, což je pro nás obrovským úspěchem a motivací do budoucna. 
Lenka Volfová se bezprostředně po vyhlášení výsledků podělila o své pocity: “Moc děkujeme, žijeme slaďování osobního a pracovního života, tak máme ocenění.”

Inovace, podpora diverzity a přenositelnost našich programů do jiných firem – to jsou hlavní důvody našeho úspěchu. Spokojenost zaměstnanců a rovné příležitosti jsou základem naší firemní kultury. 
Během slavnostního předávání ocenění v pražském kině Přítomnost bylo také oznámeno téma pro příští ročník soutěže: Podpora otcovství ve firmách. Už se těšíme, jak se popereme s touto výzvou a ukážeme, že jsme jedním z lídrů v prosazování rovných příležitostí. Děkujeme všem našim skvělým zaměstnancům za jejich nasazení a nadšení.

Tento úspěch patří v IBA všem!

 

31. 5. 2024


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.