Jak na agilní HR

Agilní leadership a síla mezi týmové spolupráce je hlavním tématem 5. ročníku konference inAgile. Na konferenci vystoupí naše kolegyně Lenka Volfová s workshopem Jak na agilní HR přes user stories, jak agilně inovovat i v personální oblasti. Konferenci pořádá Edutrea s.r.o. ve dnech 18.-19. června 2024.


Jak lze agilně inovovat i v personální oblasti? Jak společně vyvíjet, adaptovat služby pro teamleadery, týmy a jednotlivce s důrazem na spolupráci a přizpůsobení produktu potřebám zákazníka? Jak validovat a posílit samostatnost jednotlivých týmů v rámci sebeorganizace a zvýšit motivaci jednotlivců? Vyzkoušíme si v praxi agilní metodu user stories.

Workshop je určen pro každého, ať je to IT specialista, produktový manager, teamleader, majitel firmy nebo HR profesionál. Pro všechny, kdo chtějí pomocí agilních metod zefektivnit práci a získat praktické dovednosti v oblasti vývoje a adaptace služeb založených na potřebách klientů.

24. 5. 2024


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.