Dny umělé inteligence /Dny AI/

IBA se s nadšením zapojilo do 2. ročníku dny AI 2023 a přineslo tématickou únikovou hru a přednášky, jak na zdravá data. AI je dnes nedílnou součástí našeho světa, a proto vám nabízíme jedinečnou příležitost získat hlubší vhled do tohoto fascinujícího oboru. Objevujte novinky a trendy v oblasti AI!


Úniková hra

StrAstI v pAstI

Nápovědy k šifrám

Nejde vám s šifrou hnout? Rádi vám pomůžeme, ale jenom trošku:

Řešení šifer

Myslíte si, že máte vyřešeno? Tak schválně.

  • Šifra 1 – Neznámá  .
  • Šifra 2 – Terapie
  • Šifra 3 – Trénovací data
  • Šifra 4 – Libo mobil?
  • Šifra 5 – Bit a byte

26. 9. 2023


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.