Tým Zdravá Data (i nohy) úspěšný ve štafetovém závodě HORY BORY

Týmový duch a vytrvalost: klíč k úspěchu.


Tým "Zdravá data (a nohy) IBA" nejenže protnul cílovou pásku, ale učinil tak stylem, který předčil naše nejdivočejší očekávání. 

Závod byl rozdělen do 30 náročných etap, které se táhly 330 km krásným a zároveň náročným terénem Moravy včetně lákavých horských masivů. Dosáhli jsme času 29:18:34, což je výkon, který předčil naše cíle. Ještě působivější bylo naše 14. místo ze 79 týmů, což svědčí o našem odhodlání a tvrdé práci.

6. 9. 2023


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.