A je to venku!

Šíří se to internetem, šíří se to vzduchem. Můžete si to s sebou vzít ven, můžete s tím pobýt uvnitř. Je to intelektuální, je to virtuální. Co je to?


... no přeci první epizoda naší podcastové série Clinical Data Management: Best Practices – naše nové, intelektuálně založené dítě. Mateřským jazykem podcastového potomka je angličtina, díly bude uvolňovat cirka v měsíční periodě na témata blízká správě medicínských dat – lidem, technologiím, prostředí. 

V první epizodě podcastu se profesor Ivo Provazník z pohledu zkušeného vědce a vedoucího technologického start-upu zamýšlí nad náročným úkolem správy medicínských a kvalitních dat.

Kde si nás, pana Provazníka a další hosty můžete poslechnout?

Teď už nezbývá nic jiného než vám popřát, ať je pro vás tento podcastový seriál stejně tak „hudbou“ pro uši jako zdrojem inspirace a rozvoje. A že si ho budete rádi ladit – venku nebo uvnitř, u kávy či sportu.

A jak se říká „stay tuned”, další epizoda už se peče, už se chystá.

 

7. 2. 2022


Zpět

Společnost Institut biostatistiky a analýz je řešitelem projektu „Rozšíření portfolia služeb informačního systému pro management dat v klinickém výzkumu“. Na tento projektu je poskytována finanční podpora OP PIK z fondů Evropské unie.

Projekt navrhuje vyvinout platformu pro sestavování informačních systémů zaměřených na management a vytěžování dat v sektoru farmaceutického průmyslu a life sciences. Nabídka digitálních služeb opřených o vyvinutý a validovaný informační systém zpřístupní firmám spolehlivé analytické modely pro jejich rozhodování a precizní podklady pro regulatorní orgány. Řešení projektu vystupuje z laboratorního prostředí klinických zkoušek a soustředí se na důkazy podepřené skutečnými daty z reálné praxe.

Institute of Biostatistics and Analyses, Ltd.